Leden 2009AGROMODEL RODINA

29. ledna 2009 v 18:12 | Vendys - admin
Vážení návštěvníci,

jak víte nedávno jsem na serveru lapiduch.cz založil klub Agromodel. Sám jsem se, ale rozhodl činnost tohoto klubu ukončit.

Všichni určitě znáte portál www.spoluzaci.cz . Dnes jsem tam založil takové spolužáky i příznivcům Agromodelu.

Proč jsem jej založil ?
Myslel jsem, že by bylo dobré zjistit kolik má Agromodel opravdu věrných fandů a pomocí těchto spolužáků by jsme se o sobě mohli dozvědět i více ( vyplněním osobního profilu ) , prodiskutovat některé záležitosti a hlasovat do anket.

Projekt jsem nazval "AGROMODEL RODINA" !!!! Pokud máte zájem stát se členem naší AGROMODEL RODINY přihlašte se do naší komunity na tomto odkaze :pozn.k článku přidána anketa


Dokončení přenosu agromodelu

28. ledna 2009 v 18:07 | Vendys - admin |  Informace
Vážení návštěvníci,
ač jsem se navrátil ze školy pozdě, tak jsem zasedl k PC a konečně dokončil přenost dat agromodelu. Nyní už by měl web fungovat jako dříve , jen o větší rychlosti. V posledních dnech agromodel hodně vypadával ( způsobeno právě přenosem ) , ale teď už výpadky z naší strany by být neměly. Nevím, jak hodně Vám agromodel vypadával, ale mě se při přenosu rubrika prodám-koupím prakticky vůbec nezobrazoval. Pokud máte s agromodel i teď nějaké problémy , zanechte vzkaz v komentářích , pokusím se ho s Vámi vyřešit.

S pozdravem Vendys
Info - změna rychlosti webu

22. ledna 2009 v 22:36 | Vendys - admin |  Informace
Zdravím všechny agromodeláře, právě jsem dokončil po dvou hodinách velmi náročnou práci , která mě stála nervy :D .

Přenášel jsem veškerá data do databází websurfingu7x .
Díky tomuto websurfingu7x bude agromodel fungovat ve větší rychlosti než doposud, HOTOVO by to mělo být koncem týdne, dnes jsem udělal tu nejpodstatnější část a to přes všech galerií, takže teď už mě čekají jen ty drobné rubriky.

Rychlost by se měla o trochu zlepšit , doposud to za moc nestálo , tato funkce mě bude stát menší finanční částku , ale myslím si , že je to dobré pro budoucnost tohoto webu. Navíc zvažuji i přes tento w.s. , že zvýším kapacitu blogu , ale vše je zatím v plánech a není to zrealizováno .


Od pondělí by tak měla být rychlost přenosu dat na agomodelu rychlejší. Je možné , že se tu objeví reklama ( to by bylo za předpokladu, že w.s. by byl pro agromodel zdarma ) , uvidíme ještě jak se situace vyvine.

S pozdravem Váš bez nervů a vyčerpaný :D Vendys - hlavní admin agromodelu

Odhrnování sněhu

22. ledna 2009 v 6:00 | Motášek |  Modely zemědělské techniky
I přesto , že Vánoce jsou za námi , sníh taje je ,stále ještě podle kalendáře ZIMA, proto se pojďme ponořim do zimní atmosféry pomocí galerie od Motáška.

LS 08 od Vendys

21. ledna 2009 v 18:02 | Vendys - hlavní admin |  Landwirtschafts-simulator
Tady jsem připravil jen několik obrázků ze hry LS 08. Nejsou až tak v dobré kvalitě, hru jsem hrál zatím jen párkrát , takže fotky tzv."na rychlo". Fotografie z LS můžete dále posílat na mé ICQ , fotografie modelů zemědělské techniky na Metplovo ICQ. Připojena ANKETA !!!


Ls2009

18. ledna 2009 v 15:00 | Metplo |  Landwirtschafts-simulator

.
www.landwirtschafts-novinky.websnadno.cz
Web kde nájdete všetko do hry Landwirtschafts simulator