Září 2008

Řezačka Claas Jaguar 880 od Petra Sládka

7. září 2008 v 5:00 | Petr Sládek |  Modely zemědělské techniky
Tak AGROMODEL je zpět , jako první galerii tu má Petr Sládek . Jak jsem již psal , doufám , že už nehodlá nikdo tento web rušit a zanechá ho tak jak je . Ale zajímalo by mně , jak ten dotyčný mohl přijít na heslo , když jsem ho věděl pouze já . No nevadí , už se k tomu nebudeme vracet . Někdy tu možná ještě proběhnou drobné úpravy , tak prosím omluvte případné nedostatky ,
S pozdravem Vendys

Oblíbená značka výrobce MODELŮ

6. září 2008 v 22:45 | Vendys - admin |  Ankety
Tak , kdo je podle Vás lepší Bruder či Siku ???

AGROMODEL ZPĚT

6. září 2008 v 21:02 | Vendys - admin
Pánové , tak je náš milovaný agromodel zpět. Napsal jsem na blog.cz a ti se mi omluvili za způsobené problémy a s tím, kdo to udělal si to vyřídí . Bohužel ten dotyčný zapomněl na to , že internet je mocná věc a jde zjistit ID toho " grázla " , který tyto problémy způsobil !!!!!!!
Tímto se chci omluvit také Metplovi , kterého jsme všichni obviňovali , že to vždy smazal on , ovšem podle údajů blog.cz JE ZJIŠTĚNO , ŽE WEB RUŠIL ID ADRESA Z ČESKÉ REPUBLIKY. Metplo je slovák tudíž by to byl nesmysl .
!!!!!!!! DOUFÁM,ŽE DOTYČNÝ BUDE MÍT S BLOG.CZ VELKÉ PROBLÉMY ZA TO CO UDĚLAL , JEHO SITUACI MU TEĎ NEZÁVIDÍM , JE VIDĚT ŽE TO UDĚLAL NĚJAKÝ IDIOT , KTERÝ NEDOMYSLEL NÁSLEDKY. !!!!!!!!!
POKUSÍM SE NYNÍ AGROMODEL DÁT NĚJAK DO KUPY , A POKUD BUDE MÍT NĚKDO OPĚT CHUŤ TENTO WEB ZRUŠIT , TAK UŽ NEBUDU PSÁT NA BLOG.CZ , ALE VYŘÍDÍME SI TO PO SVÉM . VEMU SVÉHO SLOVENSKÉHO BRATRA METPLA A DOTYČNÉMU ZAVAŘÍME JAK SE PATŘÍ .
!!!!!! A JEŠTĚ KDO BY CHTĚL TEDY WEB ZRUŠIT , TAK PROSÍM - ASPOŇ BUDEME MÍT MY A HOŠI Z BLOG.CZ ZPESTŘENÍ SVÉ PRÁCE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


.
www.landwirtschafts-novinky.websnadno.cz
Web kde nájdete všetko do hry Landwirtschafts simulator